Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Командно-штабне навчання цивільного захисту з ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кролевецького району

       15 жовтня 2014 року в Кролевецькому районі було проведено командно-штабне навчання щодо дій органів управління і сил цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт в осередках вибухів та пожеж на об’єктах господарської діяльності.

       В ході навчання відпрацьовані питання з практичних дій органів управління та служб цивільного захисту щодо організації евакуації і укриття медичного персоналу, хворих, педагогів та учнів навчальних закладів за сигналом «Повітряна тривога», надання першої допомоги постраждалим.

       При відпрацюванні учбових питань навчання органи управління цивільного захисту, евакооргани району та об’єктів, формування медицини катастроф, протипожежні підрозділи, групи охорони громадського порядку, комунальні служби практично відпрацювали комплекс заходів з проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в осередках вибуху та пожежі.

       При цьому зазначені формування та підрозділи показали високу професійну підготовку, злагодженість дій та готовність до ліквідації реальних надзвичайних ситуацій, які можуть статися на території району.

       У зв’язку із загостренням епізоотичної ситуації на території суміжної Чернігівської області в ході навчання у Реутинцькій сільській раді проведено комплекс заходів із виявлення збудника африканської чуми свиней та його розповсюдження на територію району з введенням карантину.