Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про проведення командно-штабного навчання у м. Охтирка та Охтирському районі

          Відповідно до  плану  підготовки цивільного захисту Сумської області на 2018 рік  з 11 по 12 квітня цього року  з органами управління та силами цивільного захисту міста Охтирка  та  Охтирського районуДепартаментом цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з  управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській  області  проведено командно-штабне навчання з практичним відпрацюванням евакуаційних заходів у разі виникнення надзвичайної ситуації на базі зберігання зброї військової частини Національної гвардії України.

         Враховуючи складну військово-політичну ситуацію, можливість скоєння терористичних актів, внаслідок яких виникає реальна загроза життю громадян, в ході командно-штабного навчання відпрацьовані питання оповіщення, тимчасового  відселення населення  з зони ураження, його  розміщення та життєзабезпечення у безпечних районах.

         Заходи з розгортання збірних та приймальних пунктів евакуації, організації роботи всіх їх елементів, питання транспортування та виходу евакуйованого населення з небезпечної зони за уточненими маршрутами, у тому числі осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп громадян, відпрацьовані у повному обсязі та з високою ефективністю.

         За висновками керівника навчання заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Боршоша І.С. керівний склад цивільного захисту міста та району, органи з евакуації, спеціалізовані служби, які забезпечували евакуаційні заходи,  показали високу злагодженість та оперативність в роботі щодо вирішення поставлених учбових питань та заслуговують високої оцінки.