Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про проведення І туру конкурсу «Кращий державний службовець-2018»

 

       19 квітня 2018 року в Департаменті цивільного захисту населення  Сумської обласної державної адміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому взяли участь 4 державних службовця. За номінацію «Кращий керівник» змагалися 2 конкурсанти, за номінацію «Кращий спеціаліст» теж 2 конкурсанти. Мета конкурсу - зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

       Учасники конкурсу продемонстрували свої знання Конституції України, законодавства про державну службу, виконали орієнтовні ситуаційні завдання щодо складання ділових документів та показали свої знання володіння персональним комп’ютером.

       За підсумками проведення Конкурсу визначено переможців. У номінації «Кращий керівник» переміг Шевченко Олександр Володимирович, начальник відділу захисту населення і територій управління оперативно-чергової служби, зв’язку, оповіщення та захисту населення і територій. У номінації «Кращий спеціаліст» перемогла Косагова Лариса Володимирівна, головний спеціаліст відділу планування та підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях управління планування та запобігання надзвичайним ситуаціям.

       Переможці Конкурсу візьмуть участь у другому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».