Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У місті Суми проведено збір із рятувальниками рятувальних постів та фахівцями з плавання дитячих оздоровчих таборів і баз відпочинку.

       Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації і навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області на базі Сумської міської рятувально-водолазної служби 06 червня 2013 року було проведено навчальний збір із рятувальниками рятувальних постів та фахівцями....читати далі>>>

       Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації і навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області на базі Сумської міської рятувально-водолазної служби 06 червня 2013 року було проведено навчальний збір із рятувальниками рятувальних постів та фахівцями з плавання дитячих оздоровчих таборів і баз відпочинку за темою “Заходи щодо забезпечення попередження загибелі людей на водних об’єктах області у літній період 2013 року, порядок рятування людей на воді, надання першої медичної допомоги, організація пошуку та підняття загиблих.”

    Збір проводився на виконання плану основних заходів цивільного захисту Сумської області на 2013 рік, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 07.12.2012 № 496-ОД «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Сумської області на 2013 рік».

    Під час збору тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління Лукашенко С.В. провів аналіз загибелі людей на водних об’єктах області у 2012 році.

     Начальник Сумської обласної рятувально-водолазної служби Приходько Ю.М. довів вимоги Типових правил охорони життя людей на водних об’єктах України при користуванні пляжами, місцями масового відпочинку людей на воді, ознайомив учасників збору зі складом, оснащенням, підготовкою та функціонуванням рятувального поста, а начальник Сумської міської рятувально-водолазної служби Мізенко О.В. провів практичні заняття на міському пляжі з питань використання рятувальних засобів, рятування та надання першої медичної допомоги потерпілим на воді та при можливих нещасних випадках в місцях масового відпочинку.  

     Методисти навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Сумській області Волкогон А.Я і Чвалун С.В. провели заняття з вивчення заходів безпеки при організації відпочинку в дитячих оздоровчих таборах, проведенні екскурсій, походів та змагань, з рятування та надання першої медичної допомоги потерпілим на воді, при можливих нещасних випадках у побуті, із проведення невідкладних реанімаційних заходів при утопленні.

     Проведені заходи сприяли покращенню знань вимог Типових правил охорони життя людей на водних об’єктах України, придбанню та вдосконаленню практичних навичок з користування рятувальними засобами та надання першої медичної допомоги потерпілим.

      Збір закінчився прийняттям заліків і підведенням підсумків.